Kvalitātes garantija un atgriešanas politika

Kvalitāte. Visas vietnē parādītās mūsu darbu fotogrāfijas ir kompozīciju izpildījuma varianti. Ziedu kompozīcija ir unikāla un neatkārtojama. Tā var nedaudz atšķirties ar dažiem elementiem, ārējo izskatu un iepakojuma materiālu. Mēs varam mainīt daudzumu, ziedu veidu atkarībā no sezonas, kā arī no to pieejamības noliktavā un citiem faktoriem. Pasūtījuma galīgais izpildījums var atšķirties no galerijas fotogrāfijām. Visas ziedu kompozīcijas mūsu floristi veido tikai no svaigiem ziediem un dara visu, lai Jums iepatikusies kompozīcija maksimāli atbilstu sniegtajam paraugam.

Ja saņēmējam ir jebkādas pretenzijas pret pušķa kvalitāti, saņēmējam ir tiesības pušķi nepieņemt un uzreiz atdot to kurjeram, par šo situāciju paziņojot pa tālruni +37128000060. Tālāk situācija tiek izskatīta individuāli.

Pēc tam, kad saņēmējs ir pušķi pieņēmis, pretenzijas netiek pieņemtas.

Diemžēl mēs nevaram atbildēt par ziedu saglabāšanos Jums mājās, jo nevaram kontrolēt apstākļus, kādos tie atrodas. Ziedi ir dzīva prece un nav iespējams paredzēt, kā tie uzvedīsies tādos vai citādos apstākļos, šī iemesla dēļ Latvijā pastāv LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 15.3 (nav atgriežami: griezti ziedi, pušķi, ziedu kompozīcijas un istabas augi).

Finanšu garantijas. Atceļot pasūtījumu ne mazāk kā 24 stundas pirms tā izpildes, bet svētku periodos, tādos, kā 14. februāris un 8. marts – ne mazāk kā 72 stundas iepriekš, visa nauda tiks atmaksāta saņēmējam pilnā apmērā. Atceļot maksājumu, netiks atmaksāti līdzekļi, kurus maksājumu sistēmas ieturējušas kā komisijas maksu par maksājuma pieņemšanu, kā arī atmaksu. Parasti maksājumu sistēmu komisijas maksa ir 4 līdz 7%. Atceļot pasūtījumu, mēs iesakām vienkārši pārcelt apmaksāto summu uz citu datumu un citu piegādi. Tādā gadījumā mums nevajadzēs veikt atmaksu un apmaksāta summa tiks pilnībā pārcelta uz citu datumu. Ja pasūtītājs lūdz atcelt pasūtījumu vēlāk par iepriekš noteikto laiku, mēs varam tikai pārcelt šī pušķa piegādi uz citu laiku vai dienu. Tādā gadījumā mēs nepārtaisām piegādei izveidoto pušķi.

  • Jūsu saraksts
    Velmju saraksts tukšs
  • Jūsu saraksts
    Salīdzinājuma saraksts tukšs
Nav apskatīto preču
Filtrs
Atrasts 5 
Apstipriniet