Piegāde

PIEGĀDES NOTEIKUMI

 • Pasūtījumi tiek pieņemti no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 8.00 līdz 19.00 un svētdienās no plkst.8.00 līdz 17.00.
 • Pasūtījuma izpildes laiks ir līdz 4 stundām no apmaksas brīža.
 • Lūdzam pareizi norādīt saņēmēja adresi, tālruņa numuru un kontaktinformāciju, un piegādes laiku.                         

PIEGĀDES CENA

 • Piegāde Rēzeknē - 7,00 eiro
 • Piegāde Latgalē  - 15,00 eiro
 • Piegāde Latvijā - 25,00 eiro

PIEGĀDES LAIKS

Pasūtījuma izpildes laiks ir 4 stundas no apmaksas saņemšanas brīža.

INFORMĀCIJA PAR PIEGĀDI

Mēs darīsim visu iespējamo, lai Jūsu izvēlētie ziedi  tiktu  piegādāti laicīgi, bet dažkārt piegādes laiks var mainīties gadījumā, ja neprecīzi norādīta piegādes adrese, ja ziedu saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, vai norādīja  citu  vietu un saņemšanas laiku.  

Mēs precizēsim šos datus, un Jūsu ziedi noteikti būs piegādāti saņēmējam.

Gadījumā, ja  norādītajā piegādes laikā  saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, ziedi var tikt atstāti pie  kaimiņiem, kas dzīvo blakus,  vai  pie darba kolēģiem.

Sakarā ar lielu darba apjomu, lai savlaicīgi piegādātu ziedus 14. februārī,  8. martā vai  Mātes dienā, pasūtījums jānoformē 2-3 dienas iepriekš  pirms šī datuma, citādi ziedi var tikt piegādāti nākamajā dienā pēc svētkiem.

Katra ziedu kompozīcija ir unikāla un neatkārtojama. Tās daži elementi un  iepakojuma materiāls  var nedaudz atšķirties no attēla.

Mūsu floristi dara visu, lai Jums iepatikusies kompozīcija atbilstu paraugam, bet dažreiz mēs varam nomainīt ziedu šķirni, pamatojoties uz  sezonas apstākļiem vai preču esamību noliktavā uz doto brīdī, par to obligāti vienojoties ar klientu.

Ja kāda iemesla dēļ ar klientu  nav iespējams sazināties, mēs aizstājam preces bez iepriekšēja brīdinājuma, lai piegādātu pasūtījumu laicīgi.

Pasūtījuma izpilde var nedaudz atšķirties no fotoattēla.

Mūsu floristi vienmēr izpilda Jūsu pasūtījumus no augstas kvalitātes svaigiem ziediem, bet mēs nevaram būt atbildīgi par aprūpi un ziedu saglabāšanu pēc piegādes adresātam.

Gadījumā, ja saņēmēju neapmierina  piegādāto ziedu kvalitāte, viņam ir tiesības konstatēt  preces kvalitātes trūkumu vai preču bojājumus kurjera klātbūtnē,  nekavējoties informējot mūs, šajā gadījumā pēc klienta pieprasījuma mēs nomainīsim jebkuru ziedu pret piemērotāku  bez maksas vai atgriezīsim  naudu klientam pilnā apmērā.

KONTAKTI SAZIŅAI UN IZZIŅĀM

 • Jūsu saraksts
  Velmju saraksts tukšs
 • Jūsu saraksts
  Salīdzinājuma saraksts tukšs
Nav apskatīto preču
Filtrs
Atrasts 5 
Apstipriniet